טלפון: 9151112 - 08
נייד: 8235599 - 052
פקס: 9410001- 03
דוא"ל: arazi.ovad@gmail.com

שירות למוסדות

חברת אלסקר מיזוג אוויר מספקת קשת רחבה של שירותים ומוצרים בתחום מיזוג האוויר. החברה הינה משווקת ומתקינה מורשית מטעם כל חברות מיזוג האוויר. עם יותר מ-25 שנות ניסיון בתחום מיזוג האוויר חברת אלסקר מעמידה לרשות לקוחותיה העסקיים שירותי ייעוץ מקצועי, ושירותי התקנה, אחזקה ותיקונים באיכות חסרת תחרות.

אלסקר מלווה את לקוחותיה לאורך כל התהליך, תוך דגש על מקצועיות, אמינות וחשיבה לטווח הארוך. החברה מתמחה בתכנון תשתיות מיזוג אוויר במבנים הנמצאים בשלבי בנייה מוקדמים. שירותי החברה כוללים גם ייעוץ לאדריכלים ולקבלני בניין, החל משלב התכנון, דרך פיקוח על תהליך העבודה ועד לאחזקת המערכת לאחר התקנתה.

בין התמחויות החברה  – פיקוח על איכות האוויר במבני מסחר ובמוסדות והתקנה ואחזקה של עזרים התורמים לשיפור איכות האוויר בחלל. להתאמת מערכת המיזוג ולאיכות האוויר יכולות להיות השלכות רבות על העובדים ועל לקוחות הארגון. מערכת מיזוג שאינה מתוחזקת  כראוי עלולה להביא לאי-נוחות מרובה, להפצת ריחות לא נעימים ואף לבעיות בריאות בקרב העובדים – דבר היכול לבוא לידי ביטוי בתפוקה. לעומת זאת, מערכת מיזוג איכותית המתוחזקת בקפידה מביאה לבעליה ערך מוסף רב – העובדים מרוצים והלקוחות שמחים לשוב פעם אחר פעם.

בזכות השירות המקצועי והאמין והמוצרים האיכותיים, נמנים עם לקוחות החברה ארגונים חברות ומוסדות מובילים בכל הארץ. ביניהם ניתן למנות לקוחות מהעבר ובהווה כגון:

אלסקר מאמינה ששירות זה דרך חיים

תכנון, התאמה והתקנה של המזגן
תכנון, התאמה והתקנה של המזגן

שילוב מזגן ברדיוס החדר
שילוב מזגן ברדיוס החדר

תכנון והתקנה של סלוט גיאומטרי
תכנון והתקנה של סלוט גיאומטרי

התאמה והתקנה של מיזוג אוויר בספריה
התאמה והתקנה של מיזוג אוויר בספריה